Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Rodzinny konkurs pt. „Koszyczek wielkanocny”

Data26/02/2021 - 13:53:44

Rodzima tradycja jest najważniejszym i najcenniejszym dobrem, jakie możemy przekazać przyszłym pokoleniom. Kultywowanie pięknych ludowych zwyczajów to nasz obowiązek zwłaszcza w czasach, gdy większość z nas w zawrotnym tempie podąża do nowoczesności. Nawiązując do pięknej tradycji przygotowania Koszyczków Wielkanocnych Wójt Gminy Włodawa serdecznie zaprasza rodziny z terenu naszej gminy do udziału w konkursie pt. „Koszyczek Wielkanocny”.

Celem konkursu jest kultywowanie obrzędów i tradycji Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i wrażliwości artystycznych, rozwijanie kreatywności oraz pielęgnowanie więzi rodzinnych.

Praca konkursowa musi być wykonana własnoręcznie przez uczestników konkursu w formie przestrzennej. Materiały i technika prac dowolna Niedopuszczalne jest użycie elementów sztucznych z seryjnej produkcji.

Ważnym jest, aby praca konkursowa kultywowała do tradycji Wielkanocnych. Powinna zawierać tradycyjne elementy takie jak: jajka, baranek itp. Elementy powinny zostać wykonane własnoręcznie przez uczestników konkursu. Pamiętajmy też, żeby nie wykonywać prac z materiału, który szybko ulegnie zepsuciu.

Zachęcamy Państwa do wspólnego rodzinnego wykonania koszyczków wielkanocnych… mama, tata, dziecko, dziadek, babcia, a może wujek i ciocia? … sami zdecydujcie kogo zaprosicie do wspólnego wykonania Waszej wyjątkowej pracy.
Na Państwa prace konkursowe czekamy do 29 marca 2021 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.


ZałącznikRozmiar
Karta zgłoszenia.pdf37.27 KB
Regulamin Rodzinnego konkursu Wielkanocny koszyk.pdf318.91 KB