Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Pożegnanie i powitanie Proboszcza w Parafii Świętego Ludwika we Włodawie.

Data23/06/2020 - 13:57:47

21 czerwca br. odbyło się uroczyste pożegnanie ustępującego z funkcji Proboszcza i Przeora O. Dariusza Cichora oraz powitanie nowo mianowanego Proboszcza i Przeora O. Pawła Stępkowskiego.

W uroczystości uczestniczył Dariusz Semeniuk Wójt Gminy Włodawa, który razem z Panią Krystyną Romaniuk Radną Gminy Włodawa podziękował O. Dariuszowi za dobrą współpracę z Gminą Włodawa. Ponadto Wójt przywitał nowego Proboszcza życząc O. Pawłowi wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów, życzliwości ludzkich serc oraz wszelkiego dobra na lata pracy w Parafii św. Ludwika we Włodawie.kosciół-1kosciół-2kosciół-3