Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Data27/01/2020 - 13:43:42

Kultywują staropolskie tradycje, obyczaje, promują ludową kulturę i sztukę oraz przysmaki regionalnej kuchni, aktywizują lokalne społeczności, wspierają rozwój przedsiębiorczości, integrują mieszkańców. Długo jeszcze by wymieniać zasługi, jakie dla naszego dziedzictwa i rozwoju obszarów wiejskich i ich mieszkańców mają Koła Gospodyń Wiejskich. Warto je docenić i lansować. Redakcja tygodnika „Nowy Tydzień” ogłosiła I edycję Wielkiego Konkursu „Gospodynie najlepsze w gminie”. A zwycięzcy, na zaproszenie europosłanki Beaty Mazurek, pojadą na wycieczkę do Strasburga, zwiedzić Parlament Europejski! Dodatkowo do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD. Warto, zatem zgłosić swoje Koło i wziąć udział w Plebiscycie!

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej: https://www.nowytydzien.pl/gospodynie-najlepsze-w-gminie-konkurs-dla-kol...