Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Gminny Wielobój Sprawnościowy Szkół Podstawowych

Data20/12/2019 - 11:42:15

13 grudnia 2019 r. w Hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Orchówku odbył się I Gminny Wielobój Sprawnościowy Szkół Podstawowych. Imprezę sportową otworzył i powitał wszystkich zgromadzonych Dariusz Semeniuk - Wójt Gminy Włodawa. W zawodach udział wzięło 120 zawodników, a wśród nich drużyny ze szkół podstawowych w Różance, Żukowie i Orchówku. Wielobój odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy I-IV i Klasy V-VIII.
W sportowych zmaganiach najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Orchówku, II miejsce wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Różance, natomiast III miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żukowie. Wszyscy zawodnicy otrzymali medal za udział w Wieloboju, nagrody i puchary powędrowały do szkół.
Celem zawodów było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży aktywności ruchowej oraz podnoszenie sprawności fizycznej, upowszechnienie współzawodnictwa sportowego oraz integrowanie szkół.
Składamy serdecznie podziękowania Sponsorowi Imprezy PZU, dzięki któremu udało się zorganizować imprezę sportową.


ZałącznikRozmiar
Podziękowanie.pdf32.8 KB

Gminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół PodstawowychGminny Wielobój Sprawnościowy Szkół Podstawowych