Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

BIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCE

Data24/07/2019 - 14:37:34

W sobotę 20 lipca odbyła się w Okunince impreza sportowa Bieg śladami Krokodyla wokół Jeziora Białego. W biegu startowało 71 uczestników w kategorii Junior na dystansie 500 m i 44 osoby w kategorii Open na dystansie 4,37. Celem biegu była promocja zdrowego stylu życia, zwiększenie aktywności fizycznej oraz promocja walorów turystycznych Gminy Włodawa. Zwycięzcy biegu otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, natomiast uczestnicy otrzymali medale.
Kategoria Open:
Kobiety:
1. Monika Iwanowska – Włodawa – 00:19:19
2. Amelia Suwara – Skarżysko Kamienna – 00:20:31
2. Aleksandra Niziołek – Skarżysko Kamienna – 00:20:31
Mężczyźni:
1. Rafał Czarnecki - Skarżysko Kamienna – 00:16:26
2. Damian Bocian – Radzyń Podlaski – 00:16:47
3. Tomasz Łapot – Kraków – 00:18:41
Kategoria Junior:
1. Jacek Febert – Garwolin
2. Kacper Stopa – Skarżysko Kamienna
3. Igor Kasprowicz – Skarżysko Kamienna

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy za rok.BIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCEBIEG ŚLADAMI KROKODYLA W OKUNINCE