Data02/07/2019 - 08:03:18

W związku z ogłoszeniem prze IUNG Puławy komunikatu o zagrożeniu suszą w niektórych gminach województwa lubelskiego w tym Gminie Włodawa, informuję o możliwości składania oświadczeń o poniesionych szkodach w gospodarstwach rolnych spowodowanych suszą.
W związku z powyższym prosimy wszystkich poszkodowanych o składanie do Urzędu Gminy Włodawa (zgodnie z załączonymi formularzami) oświadczeń o szkodach spowodowanych przez suszę w gospodarstwach rolnych w dniach od 02.07.2019 r. do 01.08.2019 r.

Warunkiem oszacowania przez Komisję powołaną przez Wojewodę szkód spowodowanych przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę jest złożenie wniosku o oszacowanie szkód zawierającego podpisana przez składającego wniosek zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które są niezbędne do przeprowadzenia oszacowania szkód.

Oświadczenia składane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

ZałącznikRozmiar
Oswiadczenie uprawy.doc55 KB