Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Świętowaliśmy Dzień Kobiet

Data11/03/2019 - 19:29:56

W niedzielę 10 marca w świetlicy wiejskiej w Żukowie zorganizowano obchody Gminnego Dnia Kobiet. Na zaproszenie odpowiedziały Panie z poszczególnych sołectw, radne oraz sołtyski. Przybyłym Paniom życzenia złożyli Wójt Gminy Włodawa Dariusz Semeniuk, Starosta Powiatu Włodawskiego Andrzej Romańczuk, radny Rady Gminy Włodawa Grzegorz Klimkowicz oraz sołtys wsi Żuków Wiesław Koszot. Panowie obdarowali wszystkie Kobiety symbolicznym tulipanem życząc ciepła, zdrowia, zrozumienia i miłości oraz podkreślając jak ważna jest rola kobiet w każdej lokalnej społeczności.
Kobiety w ramach wdzięczności oraz z uwagi na przypadający 10 marca Dzień Mężczyzny złożyły Panom życzenia i wręczyły specjalnie przygotowane pierniki.
Po części oficjalnej nadszedł czas na atrakcję zorganizowaną dla Pań w postaci warsztatów z przygotowania, w oparciu o naturalne składniki, kosmetyków do ciała. Każda kobieta mogła sama przygotować sobie mydło oraz balsam z wybranych przez siebie ziół i olejków. Przygotowane warsztaty dostarczyły Paniom wiele radości i nastroiły pozytywną energią.
W przerwie prowadzonych zajęć warsztatowych Goście mogli skorzystać z wspaniałego poczęstunku przygotowanego przez Panie z Żukowa.
Organizatorami Gminnego Dnia Kobiet był Referat oświaty, kultury, sportu i turystyki UG Włodawa oraz Panie z miejscowości Żuków.
Wszystkim mieszkankom Gminy Włodawa życzymy, aby Dzień Kobiet trwał cały rok i aby wszystkie Panie zawsze czuły się szczęśliwe i dumne z tego, że są Kobietami.Świętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień KobietŚwiętowaliśmy Dzień Kobiet