Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Ogólnopolski Dzień Sołtysa

Data11/03/2019 - 19:58:15

Szanowni Państwo
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa pragnę wszystkim Paniom i Panom Sołtysom oraz radom sołeckim życzyć zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków, wszelkiej pomyślności oraz jak najwięcej powodów do uśmiechu.
Państwa praca ma wyjątkowy charakter, ponieważ jesteście Państwo gospodarzami i przedstawicielami wsi, których mieszkańcy darzą zaufaniem. Na co dzień zajmujecie się sprawami lokalnych społeczności, starając się rozwiązywać problemy i mobilizować do działania.
Niech wzajemna współpraca i zrozumienie zarówno z mieszkańcami jak i władzami samorządu przynosi radość i realizację nowych wyzwań. Niech nigdy nie zabraknie Państwu wytrwałości, pomysłów na nowe inwestycje oraz inicjatyw integrujących lokalną społeczność.

Z wyrazami szacunki i uznania

Wójt Gminy Włodawa

Dariusz Semeniuk