Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Zaproszenie do udziału w procesie konsultacji społecznych projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030

Data11/01/2019 - 10:56:35

Konferencja regionalna, współorganizowana przez urząd marszałkowski, ma przybliżyć uczestnikom cele, kierunki interwencji, mechanizmy wdrażania polityki regionalnej do 2030 r. Spotkanie będzie stanowiło dla przedstawicieli JST oraz innych partnerów społeczno-gospodarczych forum dyskusyjne nad zaproponowanym przez ministra właściwego do spraw rozwoju regionalnego kształtem polityki regionalnej do 2030 r. W województwie lubelskim konferencja zaplanowana została na dzień 16 stycznia 2019 roku w Białej Podlaskiej. Rejestracja możliwa jest poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie: https://www.miir.gov.pl/strony/zadania/polityka-rozwoju-kraju/zarzadzani....