Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Turniej Mikołajkowy 2018

Data04/01/2019 - 14:47:03

Szkoła Podstawowa z Orchówka najlepszą drużyną Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Włodawy 2018

W dniu 16 grudnia 2018 roku w hali widowiskowo – sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie został rozegrany „Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Włodawy”. W turnieju rywalizowały dzieci do lat 12 z rocznika 2006 i młodsi.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny ze szkół podstawowych:
Szkoła Podstawowa z Orchówka opiekun Arkadiusz Woliński
Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie opiekunowie Krzystof Flis i Grzegorz Skowroński
Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie opiekun Dorota Flis
Szkoła Podstawowa z Różanki opiekun Andrzej Łobko

W zmaganiach młodych adeptów futbolu o Puchar Burmistrza Włodawy zdecydowane zwycięstwo odnieśli podopieczni Arkadiusza Wolińskiego ze Szkoły Podstawowej w Orchówku w składzie - Karol Rafał, Paweł Rafał, Kuba Adamczyk, Jakub Dudziński, Krystian Bielecki, Eryk Kapluk, Maciej Młynarczyk i Kacper Bednarczuk. Drużyna SP Orchówek wygrała wszystkie swoje trzy mecze turniejowe w następującej kolejności:
SP 2 Włodawa - SP Orchówek 3 - 6
SP Orchówek – SP Różanka 10 - 0
SP 3 Włodawa - SP Orchówek 0 - 1

Drugie miejsce w turnieju wywalczył zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, trzecie miejsce zdobyli gospodarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, natomiast miejsce czwarte przypadło zespołowi ze Szkoły Podstawowej w Różance.
Triumfatorom oraz uczestnikom turnieju należą się gratulacje oraz słowa uznania za waleczną postawe na boisku pełną emocji i sportowej rywalizacji .
Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie, a patronem Burmistrz Wiesław Muszyński, oraz rodzice młodych piłkarzy. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy.Turniej Mikołajkowy 2018Turniej Mikołajkowy 2018Turniej Mikołajkowy 2018