Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Parafia św. Jana Jałmużnika w Orchówku – Zaprasza

Data26/11/2018 - 11:48:31

1. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych w każdą II sobotę miesiąca na GODZ. 18.00 do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Orchówku na Mszę Świętą dla małżeństw połączoną z nabożeństwem o DAR POTOMSTWA DLA MATEK, KTÓRE OCZEKUJĄ NA ROZWIĄZANIE, O SZCZĘŚLIWY PORÓD I ZDROWIE DLA DZIECKA I MATKI. PRZYJDŹ I POMÓDL SIĘ U STÓP MATKI, KTÓRA WSZYSTKO ROZUMIE, SERCEM OGARNIA KAŻDEGO Z NAS!

2. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych w każdą IV sobotę miesiąca na GODZ. 18.00 do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Orchówku na Mszę Świętą dla małżeństw PRAGNĄCYCH POGŁĘBIĆ WIEŹ MAŁŻEŃSKĄ, WZAJEMNĄ MIŁOŚĆ I ODDANIE. PRZYJDŹ I ODDAJ SWOJE MAŁŻEŃSTWO W RĘCE MATKI, KTÓRA WSZYSTKO ROZUMIE, SERCEM OGARNIA KAŻDEGO Z NAS!

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich 26 STYCZNIA 2019 r. (IV SOBOTA MIESIĄCA) na GODZ. 19.00 do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Orchówku na KONCERT ZESPOŁU "JEDNO CIAŁO" połączony ZE ŚWIADECTWEM O MAŁŻEŃSTWIE, ADORACJĄ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I MODLITWĄ W INTENCJI MAŁŻEŃSTW! PRZYJDŹ POSŁUCHAJ I ZACHWYĆ SIĘ NA NOWO PIĘKNEM SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA.
Źródło:
http://www.orchowek.kapucyni.eu/