Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych z tytułu uzyskania Stypendium Wójta Gminy Włodawa za wyniki w nauce

Data03/09/2018 - 12:52:47

28 sierpnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy Włodawa odbyło się uroczyste spotkanie, na którym wręczono stypendia za wyniki w nauce uczniom szkół podstawowych i gimnazjum dla których organem prowadzącym jest Gmina Włodawa. To spotkanie z uczniami jest uhonorowaniem ogromnego wysiłku, jaki dzieci, młodzież oraz nauczyciele i wychowawcy włożyli w wykonywanie swoich obowiązków.
Wyróżnienia otrzymali uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjaliści. W spotkaniu uczestniczyli rodzice nagrodzonych uczniów oraz dyrektorzy szkół.
Wręczono 25 stypendiów za wysokie wyniki w nauce, w tym 6 stypendiów otrzymali uczniowie szkół podstawowych, a 19 powędrowało do uczniów gimnazjum.
Tak duża liczba dzieci, które osiągają wysokie wyniki to powód do dumy nie tylko dla uczniów i ich rodziców, ale także dla władz gminy i całej lokalnej społeczności.Uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych z tytułu uzyskania Stypendium Wójta Gminy Włodawa za wyniki w nauceUroczyste wręczenie listów gratulacyjnych z tytułu uzyskania Stypendium Wójta Gminy Włodawa za wyniki w nauceUroczyste wręczenie listów gratulacyjnych z tytułu uzyskania Stypendium Wójta Gminy Włodawa za wyniki w nauceUroczyste wręczenie listów gratulacyjnych z tytułu uzyskania Stypendium Wójta Gminy Włodawa za wyniki w nauce