Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Gmina Włodawa na Dożynkach Powiatu Włodawskiego

Data05/09/2017 - 13:15:37

W ubiegłą niedzielę (3 września) Gmina Wyryki była gospodarzem Dożynek Powiatu Włodawskiego. Jak co roku uczestniczyły w nich wszystkie gminy i miasto Włodawa. Tegorocznymi reprezentantami Gminy Włodawa byli: Koło Gospodyń Wiejskich w Korolówce Osada na czele z przewodniczącą Iwoną Kraszczyńską, w drużynie z radnym Wojciechem Kraszczyńskim i sołtys Katarzyną Mich oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Stawkach na czele z przewodniczącą Elżbietą Zalewską oraz z radnym Arturem Zalewskim i sołtys Elżbietą Telepko, a także Zespół Śpiewaczy Orchowianki z Orchówka. Mimo deszczowej aury, uroczystość okazała się niezwykle udana dla naszej delegacji. Duże zainteresowanie stoiskiem i prezentowanymi w nim potrawami dały nadzieję na dobre wyniki w konkursach dożynkowych. Ogłaszane wyniki z rozstrzygnięć konkursów były zaskakujące, ale i w pełni zasłużone. I miejsce za potrawę regionalną, II miejsce za chleb dożynkowy i I miejsce za stoisko dożynkowe Gminy Włodawa według aranżacji Marzeny Kosior. W pozostałych konkursach otrzymaliśmy wyróżnienia, ale tak dobrze nasza gmina jeszcze nie wypadła podczas żadnych z Dożynek. Gratulujemy!Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017Dożynki w Wyrykach 2017